Lastsäkring

Table 30: Lastsäkring
Pos. Ant. Art Nr. Beskrivning
1 16 1231 Presshylsa 110000 - 3/8"
2 4 501514 Cylinderfäste Lastsäkring - 40x85x140
3 4 1017577 Lastsäkringscylinder - 50/25x1000
4 8 3080 Banjo DSVW - 12L 3/8"
5 4 1222 Hydraulkoppling EVGE - 12L 1/4"
6 4 4698 Backventil
7 12 1224 Hydraulkoppling GE - 12L 1/4"
8 4 80702-4 Axel
9 4 4750 Smörjnippel - M6
10 4 1003776 Fjädrande rörpinne - 6x40
11 4 1003196 Hydraulrör
12 20 2950 Bricka M14 - 15x26x2
13 12 1002343 Skruv - M6S M14x25
14 8 1004997 Hydraulkoppling GE-ums - 12L - 3/8"
15 8 1270 Presskoppling DKO-L DKO - L12 3/8"
16 8 4264 Hydraulslang - 3/8"
17 8 1001894 Presskoppling - DKO-12L-3/8" 90°
18 2 1019439 Kablage lastsäkring
19 16 1018027 Skruv insex - M5x45
20 4 1015689 Magnet AUX block
21 2 1007113 Hållare surrn.koppl.
22 6 2853 Skruv Självgäng - M8x20
23 8 1000706 Rörklämma - 64
24 4 1002220 Rör - Ø63,5x1,5
25 4 1003828 Mutter- M18x1,5
26 2 1007251 Brytblockfäste
27 8 501480 Brytblock komplett
28 4 501478 Rulle komplett
29 4 501483 Plåt - T=5 mm
30 12 1822 Sprint fjäder
31 2 1004180 Krok tippstötta - T=4
32 4 2825 Skruv - M6S M6x20
33 4 2934 Mutter - Nyloc M6
34 4 1000565 Lastsäkring
35 8 7109 Mutter M6MF - M14 Nyloc
36 8 6420 Skruv M6S - M14x40
37 8 2956 Bricka M6 - 6,4x12x1,5