Elkablage

Table 26: Elkablage
Pos. Ant. Art Nr. Beskrivning
1 1 1016543 I/O modul - 16
2 2 1016544 I/O modul - 8/8
3 1 1014890 Radiostyrning
4 9 2835 Skruv - MRT-TT M6x20
5 1 1007975 Luftslang - 8 mm
6 1 1018369 Pneumatiksats
7 2 1007033 Skruv - MRT-TT M6x10
8 1 1015687 Luftventilfäste eco lift - T=4
9 1 1016290 Kablage CAN-SPV
10 3 1016295 Kablage SV-ventiler
11 2 1019435 Kablage TS-givare
12 1 1019436 Kablage huvudtryck
13 1 1016296 Kablage PTO & Rotljus
14 1 1016285 Kablage bakre block
15 1 1019438 Kablage hyd & luft
16 1 1019434 Huvudkablage
17 4 4703 VLU delar - Rörklämma - D=16mm
18 4 1011438 VLU delar - Skruv MRT - M6x25
19 1 1019440 VLU delar - Kablage baklampor
20 19 1018171 Plugg I/O-modul
21 1 1019437 VLU delar - Kablage Utskjut
22 1 1016724 Givare
23 2 1234 Låsmutter Nyloc - M5
24 2 2953 Bricka - M5
25 2 1018027 Skruv insex - M5x45