Inre bakre del

Table 9: Inre bakre del
Pos. Ant. Art Nr. Beskrivning
1 1 Se Table 10 nedan Inre bakre del
2 1 1007853 O/C hydraullås - Aluminum
3 4 3407 Hydraulkoppling - 12L - 3/8" - Steel
4 2 1016792 Hydraulrör - 12x1,5 - DIN 2391/C
5 2 3336 Smörjnippel - 1/8" 90° - Steel
6 2 1005783 Axlar - 35x110 - SS 2142
7 2 4775 Segersäkring - 25 - Steel
8 2 1014716 Låskrok - SS 0727-02
9 4 1009013 Skruv - M5x20 - A4
10 2 1011801 Induktiv givare
11 8 2953 Bricka - M5 - Rostfri
12 8 1234 Mutter - M5 - Rostfri
13 1 1006664 Hydraullåscylinder
14 2 3071 Hydraulkoppling - Steel
15 2 1823 Sprint - 4,5mm - Steel
16 1 Se Table 11 nedan Plastkåpa
17 6 2853 Skruv Självg. - M8x20 - Steel
18 1 1016655 Fästplåt - t=4 - D 355
19 2 2959 Plugg VSTI-R3/8"
20 2 1017391 Hydraulkoppling - GE-10L 3/8" - Stål
21 1 Se Table 11 nedan Hydraulslang
22 1 Se Table 11 nedan Hydraulslang
23 1 1016702 Hydraulventil
24 1 1016543 I/O modul - 16
25 2 1016800 Hydraulslang
26 2 2960 Plugg - D 355
27 2 1004183 Hydraulkoppling - 16-S 1/2" ums - Steel
28 1 Se Table 11 nedan Hydraulrör
29 1 Se Table 11 nedan Hydraulrör
30 8 2561 Skruv - K6S M6x40 - Rostfri
31 4 4703 Rörklämma - D=16mm - Plast
32 4 2956 Bricka - 6,4x12x1,5 - Rostfri
33 8 2934 Mutter - Nyloc M6 - Rostfri
34 2 1016793 Hydraulslang
35 4 1011315 Plastplugg - Rubber
36 8 6018 Bussning WB802 - 80/85x60 - Copper
37 2 1005757 Låsvinge - 10x161x271 - D 650
38 8 2951 Bricka - 17x30x3 - Sv.ox
39 8 2939 Mutter Nyloc- M16 Nyloc - Sv.ox
40 8 2909 Skruv - M16x40 - Sv.ox

Följande tabell visar artikelnumren för Inre bakre delen med avseende på modell, standard, Hydraulic lock och dimensioner.

Table 10: Inre bak del artikelnummer.
Modell Standard Typ av Hydraulic lock Modelllängder Art Nr.
L21 & L24 SS External 4800 1016648
5000 1016649
5200 - 5400 1016650
5600 - 5750 1016651
5950 1016652
6150 1016653
Internal 4800 1017170
5000 1017171
5200 - 5400 1017172
5600 - 5750 1017173
5950 1017174
6150 1017175
DIN External 4800 1017507
5000 1017508
5200 - 5400 1017509
5600 - 5750 1017510
5950 1017511
6150 1017512
Internal 4800 1017501
5000 1017502
5200 - 5400 1017503
5600 - 5750 1017504
5950 1017505
6150 1017506
L18 SS External 4800 1017602
5000 1017603
5200 - 5400 1017604
5600 - 5750 1017605
5950 1017606
Internal 4800 1013287
5000 1013288
5200 - 5400 1013289
5600 - 5750 1013290
5950 1013291
DIN External 4800 1008541
5000 1008542
5200 - 5400 1008543
5600 - 5750 1008544
5950 1008545
Internal 4800 1017614
5000 1017615
5200 - 5400 1017616
5600 - 5750 1017617
5950 1017618

Följande tabell visar artikelnumren för hydrauliska komponenter med avseende på modelllängd.

Table 11: Artikelnummer för komponenter i förhållande till modelllängd
Pos. Modelllängder Art Nr.
16 4800 mm 1005797
5000 mm 1005798
5200 mm and 5400 mm 1005799
5600 mm and 5750 mm 1005800
5950 mm 1005801
6150 mm 1017273
21 4800 mm 1017737
5000 mm 1016787
5200 mm and 5400 mm 1016788
5600 mm and 5750 mm 1016789
5950 mm 1016790
6150 mm 1016791
22 4800 mm 1016786
5000 mm 1016787
5200 mm and 5400 mm 1016788
5600 mm and 5750 mm 1016789
5950 mm 1016790
6150 mm 1016791
28 4800 mm 1017001
5000 mm 1017003
5200 mm and 5400 mm 1017340
5600 mm and 5750 mm 1017344
5950 mm 1017348
6150 mm 1017352
29 4800 mm 1017002
5000 mm 1017004
5200 mm and 5400 mm 1017341
5600 mm and 5750 mm 1017345
5950 mm 1017349
6150 mm 1017353